Zakupy

Rowerowe hity sezonu w hurtowniach

Sprzedaż rowerów jest biznesem. Spokojnie można sięgać po wysokiej jakości rower, który doskonale się prezentuje i pozwoli organizować wycieczki podmiejskie oraz przemieszczać się po mieście. W hurtowniach dostępne są rowery miejskie oraz do jazdy wyczynowej, po bezdrożach i wertepach. Dobre rowery są niezbędne, aby wycieczka była udana – rowery górskie, miejskie oraz trekkingowe powinny być zbudowane solidnie i sprawdzić się na niejedną okazję. Jednoślad należy wybrać starannie i korzystać z niego co najmniej przez kilka sezonów. Inwestycja w rower może być dość duża, ale warto wydać pieniądze na dobrej klasy rower.

Godna polecenia jest marka Giant

Marka Giant jest znana i doceniana. Dla dzieci są rowery z kołami o różnych średnicach: 12, 20, 24 czy 26 cali. Rowery Giant są mocne, dobrze skonstruowane i trwałe. Kupowane są na lata, a zakup rowerów dla całej rodziny jest naprawdę dobrą inwestycją. Ucieczki, sprinty i wyścigi – do takich celów nadają się rowery Aero Giant. Pozwalają szybko przemieszczać się podczas zawodów amatorskich lub profesjonalnych. 

Marka Giant istnieje od 1972 roku. Dążyła do tworzenia dobrych rowerów i poprawy jakości przemieszczania się. Rowery mają lekkie ramy chromo-molibdenowe, solidne, dobrej jakości i zdecydowanie podnoszące komfort przemieszczania się. Aluminium oraz kompozyt także są często wykorzystywane do tworzenia rowerów. Ładny design, elegancja, trwałe materiały są walorami tych jednośladów. 

Do pokonywania dziesiątek kilometrów stosuje się rowery szosowe. Lekkie, wygodne, trwałe i solidne pojazdy do zadań specjalnych. Na nich można przemieszczać setki kilometrów miesięcznie. Nadają się do jazdy po drogach, na wertepach mogą ulec uszkodzeniu. Do jazdy w trudnym terenie o wiele lepsze są rowery trekkingowe – ciekawą ofertę takich rowerów znajdziesz na mcsport.pl.

Jakie zalety mają rowery szosowe marki Giant?

Rowery szosowe są:

  • bardzo szybkie, do czego przyczynia się ich opływowy kształt;
  • ergonomiczne.

Ważna jest dobra rama w rowerze. Lekkie są ramy z aluminium, ich cena też jest niższa. Karbon jednak jest trwalszy. Rowery z ramą aluminiową są niskiej lub średniej klasy. Włókno węglowe daje lepszą przepustowość, amortyzuje wstrząsy w trakcie jazdy i pozwala osiągać wysokie prędkości. Klient decyduje jaki rower kupić, ale eksperci rekomendują rowery marki Giant z ramą z włókna węglowego jako sprzęt znacznie wyższej klasy.

Obecnie rekomendowane są takie modele rowerów, jak Giant Tcr Advanced SI Disc Raw Carbon 28. Model ten ma doskonałe parametry aerodynamiczne. Rower waży zaledwie 6,5 kg, posiada opony TCR Advanced SL oraz kierownicę Contact SLR. Dobry jest także rower Giant Reign Advanced Pro 129. Model ten nadaje się do jazdy górskiej oraz terenowej po nieutwardzonych drogach czy ścieżkach. Koła 29 cali są doskonałe na nierównym terenie. Zawieszenie oraz amortyzatory podnoszą komfort jazdy. 

Dwa wymienione wyżej modele są hitem sprzedażowym 2023 roku. Równie dobry jest rower Giant Propel Advanced SI Carbon Smoke 28, który jest lekki, waży 7,3 kg. Rower jest sztywny i lekki, aerodynamiczny i bardzo stabilny. Ten model pozwala na uzyskanie lepszej prędkości. Sprzedaż rowerów tej klasy jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów. 

Marka Giant posiada doskonałe rowery w różnych klasach oraz cenach, a jej wieloletnie doświadczenie w projektowaniu różnorodnych modeli rowerów przekłada się na zadowolenie klientów.