Zdrowie

Preparaty Dr Michaels – sprawdź jak walczyć z łuszczycą skóry

Łuszczyca jest chorobą o charakterze przewlekłym, ogólnoustrojowym schorzeniem zapalnym. Prowadzi ona do zaburzenia procesu rogowacenia naskórka, co objawia się powstawaniem zmian skórnych. Można ją poznać przede wszystkim po czerwonych plamach, które swędzą. Łuszczyca może być plackowata, krostkowata, kropelkowa. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej metody leczenia, dbanie o właściwą pielęgnację skóry. Rewelacyjnie sprawdzają się przede wszystkim preparaty zawierające emolienty, działające keratolitycznie.

Kosmetyki, które leczą i pielęgnują marki Dr Michaels

W przypadku problemów z łuszczycą rewelacyjnie sprawdzają się preparaty Dr Michaels, które zdobyły uznanie wśród pacjentów borykających się z tego typu schorzeniem skórnym. Opracował je australijski naukowiec, w oparciu o naturalne składniki, bezpieczne dla skóry, mogące być stosowane długotrwale bez negatywnych skutków ubocznych. Preparaty zawierają głównie olejki eteryczne, wyciągi roślinne. Nawilżają skórę, natłuszczają ją, złuszczają naskórek. Mają działanie przeciwświądowe, przeciwdziałają nadmiernemu wytwarzaniu komórek skórnych.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: https://www.febumed.com.pl/O-preparatach-Dr-Michaels-ccms-pol-31.html

Jakie preparaty są odpowiednie przy problemach z łuszczycą?

Przy łuszczycy świetnie sprawdza się wieloskładnikowa maść Dr Michaels, wolna od sterydów. Stosuje się ją do pielęgnacji skóry objętej zarówno łuszczycą, jak i atopowym zapaleniem skóry oraz szeregiem innych egzem. W jej składzie znajdują się naturalne substancje, które mają korzystny wpływ na skórę. Działają kojąco, wspomagają proces regeneracji naskórka. Stosując maść Dr Michaels, można liczyć na zahamowanie proliferacji skóry, zwiększenie jej nawilżenia i natłuszczenia. Warto po nie sięgać w celu zredukowania stanu zapalnego, zniwelowania uczucia świądu.

Najlepsze efekty uzyskuje się po zastosowania całego zestawu preparatów z serii Dr Michaels, czyli żelu myjącego, maści, odżywki regenerującej. W ofercie znajdują się kosmetyki przeznaczone na zmiany łuszczycowe na skórze nieowłosionej, na skórę owłosioną głowy, na zmiany w obszarze narządów płciowych i skóry twarzy, na zmiany na dłoniach i stopach. Najlepsze rezultaty pojawiają się przy regularnym stosowaniu, dwa razy dziennie przez 4-6 tygodni lub dłużej.

Co sprawdzi się przy zmianach łuszczycowych?

Przy łuszczycy istotne jest to, aby regularnie oczyszczać skórę, ale trzeba używać do tego delikatnego środka. Godne polecenia są wieloskładnikowe mydła Dr Michaels na bazie naturalnych olejków eterycznych, zawierające witaminę E. Jest to świetna opcja do skóry wrażliwej, z egzemami. Mydło niweluje świąd, działa odżywczo na naskórek. Przeciwdziała przesuszaniu się skóry, jej szorstkości.

Przy suchej i łuszczące się skórze w okolicach paznokci warto stosować specjalny płyn Dr Michaels, który odżywia ją i wzmacnia płytkę paznokciową. Formuła kosmetyku została opracowana naukowo, jej skuteczność została wielokrotnie potwierdzona. Płyn działa nawilżająco i wygładzająco, nasila działanie keratoliczne. Jego regularne stosowanie sprawia, że paznokcie ulegają wygładzeniu i stają się mniej podatne na pękanie. Produkty Dr Michaels są przebadane dermatologiczne, całkowicie bezpieczne w użyciu.

Artykuł sponsorowany