Technologia

Który dron producenta Autel podarować w prezencie?

W ostatnich latach drony stały się częstym wyborem jako prezenty na święta i wiele innych okazji. Z pewnością wielu osobom, w każdym wieku, taki prezent sprawi radość. Warto jednak wybrać odpowiednie urządzenie. Dzisiaj przyglądamy się dronom Autel. Który z nich warto wybrać na prezent?

O marce Autel Robotics

Zanim przedstawimy konkretne modele dronów Autel, przybliżmy nieco sylwetkę firmy. Otóż marka Autel jest obecna na rynku dosyć krótko. Powstała dopiero w 2014 roku. Niemniej w branży nowych technologii, do której z pewnością zaliczają się firmy produkujące drony, 8 lat stażu to wcale nie aż tak mało. Mowa tutaj o dosyć nowej branży. Wraz z rozwojem technologii powstaje coraz więcej nowych firm, jednak nie wszystkim udaje się przetrwać. Chińskie przedsiębiorstwo Autel Robotics weszło na rynek zdecydowanie i dzięki udanym produktom co roku umacnia swoją pozycję na rynku.

Drony Autel – modele EVO i EVO II

W ofercie firmy Autel Robotics znajdziemy wiele dronów, o różnorodnych parametrach. Wśród nich liczne urządzenia o przeznaczeniu korporacyjnym, takie jak Autel Sky Command Center czy Dragonfish Center. To wysoko cenione drony, jednak jako prezenty lepiej sprawdzą się drony komercyjne Autel. Tutaj zdecydowanie dominuje seria EVO. W asortymencie dostępne są już również drony z serii EVO II.

Drony Autel kupisz na https://flystore.pl/autel

Wśród dronów Autel EVO pierwszej generacji, dostępne są modele o różnorodnych wymiarach i parametrach. Jako funkcjonalne drony do użytku prywatnego niewątpliwie sprawdzą się modele EVO Nano i EVO Lite+. Oba urządzenia wysokiej jakości kamery z matrycami CMOS. Wyposażono je również w wytrzymałe akumulatory i zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Model EVO Lite posiada nieco więcej funkcjonalności, w tym na przykład tryb odmgławiania, umożliwiający wykonywanie jakościowych zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach. Jednak jest większy i cięższy. Model EVO Nano doskonale sprawdzi się w podróży za sprawą swoich niemalże miniaturowych wymiarów i bardzo niewielkiej wagi.

EVO II, czyli niespotykana wcześniej jakość zdjęć

Interesują Cię najnowsze i najlepsze drony Autel? W takim razie zwróć uwagę na modele z serii EVO II. Dzięki technologii 8K Ultra HD te modele pozwalają na wykonywanie zdjęć jeszcze wyższej jakości. To jakość, którą oferuje dron Autel EVO II. Jednocześnie jest to urządzenie niezwykle szybkie i wytrzymałe. Dron został wyposażony w szereg systemów zapobiegających wypadkom.

Alternatywę dla klasycznego EVO II stanowią drony EVO II Pro V2 i V3. Tak naprawdę to bardzo podobne urządzenia. W tym przypadku Autel Robotics oferuje jakość rzędu 6K, co nadal oznacza doskonałą jakość, widoczność każdego szczegółu i ogromną wyrazistość obrazu. Modele z serii EVO II to pierwsze na rynku drony w pełni składane.

Autel Robotics to firma z ciekawą ofertą dronów. Wiele modeli z oferty nadaje się na prezent świąteczny i nie tylko. W tym artykule zwróciliśmy uwagę zaledwie na kilka głównych modeli, więcej znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Mamy nadzieję, że to pomoże Wam podjąć decyzję, który dron Autela położyć w tym roku pod choinką.