Zakupy

Zastosuj je w reklamie swojej firmy – kurtki z nadrukiem

Wiele firm, które odniosły sukces wychodzi z założenia, że dobrym rozwiązaniem jest podarowanie czegoś swoim pracownikom, ale przy tym zrobienia odpowiedniej reklamy. Stąd też bardzo często otrzymują oni chociażby kurtki z nadrukami.

Połączenie dwóch w jednym

Okazuje się, że coraz więcej większych firm zajmujących się produkcją czegoś chce łączyć z sobą reklamę z możliwością zadowolenia swoich pracowników. W związku z tym decydują się na kurtki z nadrukiem. Jaki jest tego powód? Otóż:

  • kurtki z nadrukiem są swego rodzaju benefitem, który otrzymują pracownicy,
  • jest to jednocześnie reklama dla firmy,
  • pracownicy wyglądają w nich bardzo schludnie,
  • dzięki nim pracownicy nie marzną pracując na przykład na hali,
  • łatwiej jest rozpoznać kto jest pracownikiem danej firmy i jakie zajmuje stanowisko.

Produkcja kurtek pracowniczych

Najczęściej produkcja kurtek pracowniczych jest opcją, która pochłania spore środki finansowe. Okazuje się jednak, że wielu właścicieli firm zdaje sobie z tego sprawę ale jest na to przygotowana. Kurtki zamawia się zazwyczaj hurtowo więc ich cena zawsze proporcjonalnie maleje. Warto jednak zamawiać ze znacznym wyprzedzeniem, ponieważ jak się okazuje, czas realizacji większych zamówień zawsze jest wydłużony.

Twoje logo na kurtce

Właściciele firm zdają sobie doskonale sprawę z tego, że kurtki z nadrukiem zawsze powinny posiadać logo firmowe ale też podstawowe dane firmy. W ten sposób pracownicy przemieszczając się do pracy zapewniają swojemu pracodawcy darmową reklamę. A wielu z nich wymaga właśnie takiego stroju pracowniczego. W związku z tym pracownicy żeby się nie przebierać na miejscu i nie tracić swojego cennego czasu zakładają strój pracowniczy już w trakcie dojazdu do pracy.

Skupiając się na samym logo należy stwierdzić, że można je samodzielnie zaprojektować lub już mieć zaprojektowane i po prostu wysłać do danej firmy produkującej kurtki z nadrukiem. W takiej sytuacji logo zostanie dopasowane do danego produktu a tym samym właściciel firmy dostanie do wglądu projekt danego logo na określonym produkcie. Istnieje również opcja zlecenia logo firmie, która zajmie się produkcją kurtek. To właściciel decyduje, która opcja jest dla niego korzystniejsza.

Przy zamówieniach większych ilości kurtek z nadrukami absolutnie nie ma znaczenia czy właściciel zdecyduje się na zakup kurtek z własnym logo, które zostanie dostarczone czy też zleci je firmie, która zajmuje się produkcją takiej odzieży. W przypadku mniejszej ilości zamówień trzeba się już liczyć z tym, że za taką usługę trzeba będzie dopłacić.

Artykuł sponsorowany