Kursy

Poczta o2 poczta onet czy poczta gazeta.pl

poczta onet o2 czy wp - gdzie warto mieć skrzynkę email

Którą pocztę wybrać? Poczta wp, o2, e mail na gazeta pl poczta interia pl, onet pl czy też gmail od firmy google com. Gdzie najlepiej mieć konto e-mail.? Na co zwracać uwagę przy wyborze serwisu na darmowe konto email?

Jak wybrać usługę poczty elektronicznej?

Która spośród wszystkich (bezpłatnych) usług poczty elektronicznej w Internecie jest dla Ciebie najlepsza? Pomoże Ci to zawęzić wybór do najlepszego dla Twoich potrzeb.

Poczta email czego potrzebujesz?

Pomyśl o tym, czego naprawdę potrzebujesz od swojego hosta poczty e-mail. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje ogromnej ilości miejsca, powinno to pomieścić wszystkie duże e-maile, które otrzymujesz. Należy pamiętać, że wielu dużych dostawców poczty e-mail nie trwa długo (np. 30gig to jeden z takich hostów poczty e-mail, który został wycofany) dlatego lepiej założyć konto na serwisach takich jak poczta o2 poczta onet poczta gazeta.pl albo na gmail.com, którego właścicielem jest firma Google.

Nowa skrzynka

Wybierając bezpłatne konto e-mail, warto zwrócić uwagę na kilka cech, które pomogą Ci określić, który z nich jest dla Ciebie najlepszy. Konta będą się różnić pod względem ilości miejsca na pocztę e-mail, wyglądu interfejsu i sposobu jego dostosowywania oraz typów zaawansowanych funkcji, takich jak wiadomości, filtry i możliwość importowania innych danych.

Prawdopodobnie jest również dla Ciebie ważne, jaki jest Twój rzeczywisty adres e-mail. Jeśli Twój pierwszy wybór nie zawiera adresu, którego szukasz, po prostu przejdź do następnego na liście. Pamiętaj, aby wypróbować różne kombinacje i odmiany, aby uzyskać adres, który nie jest zajęty. Jeśli musisz, wypróbuj generator nazw użytkownika.

Jeśli zakładasz nowe konto e-mail, ponieważ nie znasz swojego obecnego, łatwiej będzie po prostu dowiedzieć się, jaki jest Twój adres e-mail, aby uniknąć tworzenia zupełnie nowego konta.

Zastosowanie konta

Skrzynka dla firmy

Potrzebujesz go do nawiązywania kontaktów, rekrutacji pracy, pobierania zasobów, przesyłania plików, ustawiania przypomnień, spotkań ze współpracownikami i nie tylko. Praca skrzynki e mail powinna dawać opcje rozwoju np. możesz w każdej chwili przejść z bezpłatnej okrojonej wersji na konto płatne, dające np. raporty, mające nowe funkcji, możliwość lepszego zapisywania danych osobowych i nimi zarządzania. Płatne wersje nie mają już reklamy,

Nawet wraz z rozwojem biurowych platform czatu nadal polegasz na poczcie e-mail w zaskakującej liczbie rzeczy. Ale niestety nie każda usługa e-mail jest całkowicie bezpłatna. Nawet te darmowe mogą nie być najłatwiejsze w użyciu lub mieć wszystkie potrzebne funkcje.

Poczta o2 pl

O2 i wp pl to serwisy gdzie miałem pierwsze konta pocztowe. Skupię się na o2. Tlen.pl (inna nazwa o2) oferuje skrzynkę 30gb pojemności z możliwością 100mb załącznika to bardzo dobre wyniki, w porównaniu z np gmailem gdzie można dodać media mające max 20mb. O2 pl to naprawdę dobra skrzynka pocztowaświadczy o tym duża liczba użytkowników. Skrzynki e mail od mają bardzo dobre opinie. Jeśli zastanawiasz się czy warto założyć pocztę na o2 pl to odpowiadam warto. Minusem poczty jest częsta reklama o2 ma pod sobą różne serwisy, które często wysyłają reklamy z poszczególnych kategorii do swoich użytkowników.

Poczta wp pl

Poczta wp oferuje nielimitowaną pojemność, media o wielkości do 100mb oraz skuteczny antyspam. Wszystko wersji darmowej. Jeśli zastanawiasz się czy poczta wp pl to dobre rozwiązanie dla ciebie, odpowiadam – spróbuj. To nic nie kosztuje. Opinie użytkowników na temat wp są bardzo dobre.

Poczta onet pl

Onet pl oferuje najlepsze warunki z wymienionych skrzynek mailowych. Dzięki niej możesz mieć 3 adresy e-mail które wykorzystasz np. do kontaktów prywatnych, badania do lekarza, do logowania na facebook twitter, zapisz się do newslettera przez inny adres, dzięki temu serwisy będą wysyłać ci maile na konkretną skrzynkę.

Tutaj możesz wysyłać załączniki o wielkości do 1gb. Czy polecam – tak poczta onet to naprawdę dobre rozwiązanie.

Najpopularniejsza skrzynka w Polsce.

Poczta gmail

Gmail to bezpłatna usługa e-mail firmy Google, która ma ładny i nowoczesny wygląd, jest ściśle zintegrowana z innymi usługami Google i całkiem dobrze radzi sobie z blokowaniem spamu. Nie dziwi to, że skrzynki e mail najczęściej zakłada się tutaj – w Polsce ma tutaj ponad 12 mln osób swoją pocztę to o około 2 mln więcej niż osób które mają pocztę na Wp pl.

Gmail od google.com zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepszych darmowych kont e-mail. Gmail to bezpłatna usługa e-mail firmy Google, która ma ładny i nowoczesny wygląd, jest ściśle zintegrowana z innymi usługami Google i całkiem dobrze radzi sobie z blokowaniem spamu czyli niechcianej reklamy.

Gmail ma również inne niesamowite funkcje, takie jak możliwość odkładania wiadomości e-mail na później, wysyłania i proszenia o pieniądze za pośrednictwem Google Pay, planowania wiadomości e-mail do wysłania później i wysyłania wiadomości e-mail, które wygasają i można je otworzyć tylko za pomocą specjalnego kodu .

Istnieją również różne motywy, które możesz zastosować do interfejsu Gmaila, aby dostosować jego wygląd, mnóstwo zaawansowanych ustawień oraz możliwość tworzenia filtrów i etykiet, importowania wiadomości e-mail z innych kont e-mail, korzystania z klienta czatu i, między innymi, instaluj gadżety (dodatki), aby rozszerzyć funkcjonalność Gmaila.

Oto kilka innych ważnych funkcji Gmaila:

Umożliwia czytanie e-maili offline w Gmailu offline

Udostępnia ogromne 15 GB miejsca na e-maile innym usługom Google za pośrednictwem Dysku Google , ułatwiając udostępnianie plików z konta Google bezpośrednio w wiadomości e-mail (nawet plików o wielkości do 10 GB!)

Możesz cofnąć wiadomość e-mail, jeśli wyślesz ją przypadkowo (i złapiesz ją na czas)

Istnieje wiele skrótów klawiaturowych dla Gmaila , których możesz użyć, aby praca z usługą była jeszcze łatwiejsza.

Ponieważ Kalendarz Google to kolejna część listy usług Google, równie łatwo jest zintegrować go z e-mailami, na przykład błyskawicznie dodawać wydarzenia pobrane z wiadomości.

Umożliwia skonfigurowanie wiadomości o nieobecności do automatycznego wysyłania e-maili, gdy Cię nie ma.

Aby znaleźć wiadomości e-mail na koncie Gmail, możesz skorzystać z zaawansowanych opcji wyszukiwania .

Wszystkie adresy e-mail Gmaila kończą się na @ gmail.com . Jednak wiadomości mogą być wysyłane również na inne adresy i nadal będą przychodzić na to samo konto.

Jest to naprawdę przydatne, jeśli chcesz używać swojego konta Gmail do rejestracji wielu kont w tej samej witrynie. Witryna będzie postrzegać każdą iterację jako inną, mimo że nadal jest połączona z podstawowym kontem e-mail.

Poczta gazeta.pl i interia pl

Przyznam się, że nie korzystam z serwisu interia pl dlatego też ciężko powiedzić mi czy warto. Może ktoś z komentujących zrobi małe badania i podzieli się swoją opinią.

Wybór bezpłatnego konta

Wybór odpowiedniej usługi poczty e-mail do swoich potrzeb może być trudny. Poczta e-mail to miejsce, w którym ludzie spędzają dużą część dnia. To miejsce, w którym komunikujesz się ze znajomymi i rodziną, więc ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, są irytujące błędy lub brak przydatnych funkcji.

Na tej liście nie ma usług e-mail, które Cię rozczarują. Wybór zależy od Twoich potrzeb, wyglądu i stylu skrzynki odbiorczej oraz tego, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo. Rejestracja w którejkolwiek z tych usług jest bardzo szybka i bezpłatna.