KursyTechnologia

JPG na TIFF jaki konwerter

Jeśli konwersja JPEG do TIFF jest dla Ciebie trudnym zadaniem, to jest to idealne miejsce, aby uzyskać informacje o tych narzędziach, które mogą ułatwić proces konwersji. Jesteśmy tutaj, aby przedstawić Ci listę najlepszych narzędzi online, które pomogą Ci przekonwertować JPEG na TIFF.

TIFF to oznaczony format obrazu dla dowolnego pliku, który zazwyczaj nie jest dobrej jakości graficznej. Jeśli jesteś projektantem lub fotografem, prawdopodobnie znasz pojęcie formatu pliku TIFF. Aby uzyskać obrazy w najlepszej jakości graficznej, należy je raz przekonwertować do formatu TIFF.

Dostępne są różne bezpłatne i płatne strony internetowe, dzięki którym można szybko przekonwertować plik JPEG do formatu TIFF. Pomożemy Ci udostępnić listę najlepszych narzędzi do konwersji JPEG na TIFF.

Xconvert – konwerter JPG na TIFF

Na liście najlepszych konwerterów JPG na TIFF online to narzędzie znajduje się na pierwszym miejscu, które jest bezpłatne, ale jest płatne, jeśli chcesz korzystać z pełnych funkcji. Dzięki xconvert możesz konwertować JPG na TIFF. Pliki Postscript można również konwertować do formatu PDF.

Nawet jeśli opuścisz stronę, dokumenty zostaną zapisane. W ten sposób użytkownicy będą mogli bezpośrednio przesyłać pliki z Dysku Google lub Dropbox. Dokumenty, pliki, wideo i audio można kompresować, przycinać i zmieniać ich rozmiar.

Czasami xconvert przekształca konstrukcje PS w konstrukcje niższego poziomu, nawet jeśli dostępne są konstrukcje wyższego poziomu. To narzędzie nie uwzględnia znaczników PDF związanych ze strukturą dokumentu. Podczas korzystania z bezpłatnej wersji istnieje wiele ograniczeń dotyczących narzędzi. 

ConvertImage

Convertimage pomaga użytkownikom konwertować, kompresować, zmieniać rozmiar i obracać obrazy. Służy jednak głównie do konwersji plików JPG na pliki TIFF.

Istnieje kilka narzędzi do edycji dostępnych na convertimage.net. Użytkownik może dodać kilka efektów jednocześnie i korzystać z wielu narzędzi jednocześnie. Można konwertować setki formatów. Program jest przyjazny dla użytkownika. Możesz jeszcze przesyłać pliki z Dysku Google lub Dropbox. Dokumenty, pliki, wideo i audio można kompresować, przycinać i zmieniać ich rozmiar.

Nie przechowują żadnych plików. Za każdym razem, gdy plik jest przetwarzany, jest on automatycznie usuwany w ciągu 15 minut.

Konwerter JPG na TIFF podsumowanie

Był to więc krótki przewodnik po najlepszych narzędziach online, za pomocą których użytkownik może wygodnie przekonwertować JPEG na TIFF za pomocą jednego kliknięcia. Każde z narzędzi jest proste w obsłudze i posiada przyjazny interfejs, dzięki któremu możesz korzystać z narzędzia zarówno w celach zawodowych, jak i biurowych. Dostępne są bezpłatne narzędzia, a jeśli chcesz uzyskać nieograniczoną konwersję, możesz skorzystać z płatnych narzędzi. Idź i weź to teraz!