Firma

Wsparcie IT dla firm. Oto, dlaczego warto postawić na usługi w modelu outsourcingu

Zbudowanie w przedsiębiorstwie własnego działu IT to nie lada wyzwanie. Z uwagi na rosnące koszty i konieczność stałego doskonalenia się specjalistów w reprezentowanych obszarach, takich jak obsługa i serwis sprzętu, procesy biznesowe, aplikacje desktopowe czy szczególnie istotne w ostatnim czasie cyberbezpieczeństwo, utrzymanie tej części działalności staje się czasami wprost niemożliwe. Z pomocą przychodzi outsourcing usług IT.

Profesjonalne usługi wsparcia IT dla Ciebie

Niezależnie od tego, jaki profil działania ma Twoja firma, informatyzacja procesów biznesowych i codziennej pracy na każdym szczeblu wymaga profesjonalnej obsługi i wsparcia. Szybką i profesjonalną, skoordynowaną pomoc w tym zakresie oferuje firma Euvic, która pomaga przedsiębiorstwom oraz ich oddziałom zlokalizowanym w najróżniejszych zakątkach świata.

Usługi świadczone w modelu outsourcingu są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w przedsiębiorstwach z różnych branż – od energetyki poprzez transport aż po sektor ochrony zdrowia. To rozwiązanie cieszy się powodzeniem nie bez powodu: jest mniej kosztowne w utrzymaniu, a dzięki temu, że firmy zajmujące się outsourcingiem IT są wyspecjalizowane w rozlicznych gałęziach swojej dziedziny, obsługa dowolnego podmiotu może być kompleksowa i dostosowana do jego indywidualnych potrzeb.

Całodobowy helpdesk, również w niedziele i święta

Euvic świadczy usługi helpdeskowe w modelu 24/7/365, co oznacza pełne wsparcie w każdym czasie i w różnych zakresach. Jeżeli infrastruktura w Twojej firmie stanie się ofiarą incydentu bezpieczeństwa, nasz zespół wsparcia niezwłocznie zajmie się mitygacją incydentu i opanowaniem jego skutków niezależnie od tego, czy atak miał miejsce w dniu roboczym, czy też wolnym od pracy. Zadziałamy również wtedy, kiedy Twoi pracownicy będą mieli problem z obsługą programów lub ich konfiguracją – a to tylko nieliczne z przykładów naszej działalności.

Jeżeli jednak nie potrzebujesz całodobowego wsparcia, nasze zespoły IT mogą udzielać wsparcia Twojej firmie tylko wtedy, kiedy Twoja firma pracuje – 8 godzin, 5 dni w tygodniu.

Outsourcing IT od Euvic

Chcesz wprowadzić poziom obsługi teleinformatycznej w swojej firmie na wyższy poziom? Skorzystaj z outsourcingu IT! Takie rozwiązanie oferowane przez Euvic pozwoli Ci spokojnie zająć się rozwojem firmy, bez obaw o działanie infrastruktury informatycznej. Zapewniamy kompleksowość usług w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa cybernetycznego. Więcej o zakresie naszych działań dowiesz się ze strony https://www.euvic.com/pl/wsparcie-bezposrednie/, gdzie zostało to opisane znacznie szerzej.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by przedstawić Ci ofertę outsourcingu IT dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy certyfikowanym partnerem międzynarodowych liderów branży informatycznej w dziedzinie sprzętu, oprogramowania i rozwiązań cyberbezpieczeństwa, m.in. Fortinet, Dell i Cisco, a także Red Hat czy Oracle. Euvic ponadto posiada certyfikat ISO 27001, a zatem realizuje ustandaryzowany na podstawie międzynarodowych norm system zarządzania bezpieczeństwem informacji.