Zakupy

Clochee, naturalnie naturalne

Człowiek jest częścią natury. Jest od niej zależny i związany z nią od początku istnienia. Dlatego szukając sposobów na poprawienie jakości swojego zdrowia i życia, to właśnie z niej warto czerpać odpowiedzi. Taka myśl przyświeca działaniom marki Clochee. Badanie przyrody i jej zasobów, pozwala znajdować sposoby na poprawę wyglądu. Powrót do receptur poprzednich pokoleń i przekazywanie je kolejnym, w nowoczesnej formie, to misja Clochee. W rękach specjalistów, uwalniane są cudowne właściwości roślin, olejków, minerałów. Wytwarzane i pakowane w sposób nieingerujący w środowisko, cieszą oko i zmysły klientów.

Pure by Clochee, chwila dla Ciebie

Seria Pure by Clochee to odpowiedź na potrzebę relaksu i kompleksowej pielęgnacji. Kosmetyki oparte są o naturalne ekstrakty np. z aloesu czy czarnuszki. Linia Pure obejmuje gamę produktów do pielęgnacji takich jak, kremy, sera, produkty do demakijażu i oczyszczania: masełko, emulsja, żel, pianka. Na szczególną uwagę zasługuje 4EVER YOUNG Serum na noc z retinolem. Serum jest zaawansowanym punktem pielęgnacji. Stanowi zastrzyk aktywnych składników, poprawiających jakość cery. Serum Pure 4EVER YOUNG, w którym pierwsze skrzypce gra liposomalny retinol, penetrujący głębsze struktury skóry, ma na celu niwelowanie zmarszczek i przywrócenie młodzieńczej świeżości. Regularne stosowanie zapewni skórze redukcję niedoskonałości i przebarwień, poprawi jej jędrność oraz elastyczność. Niacynamid to kolejny składnik aktywny, którego działanie antyoksydacyjne pozwala opóźnić procesy starzenia skóry. Wpływa na poprawę nawilżenia oraz wzmacnia naskórek. Ceramidy są trzecim elementem dopełniającym działanie regenerujące i nawilżające. Receptura kosmetyku oparta jest o certyfikowane składniki i zamknięta w przyjaznym dla środowiska opakowaniu typu airless. Taki typ opakowania gwarantuje higieniczne korzystanie z zawartości, ale również zapewnia stabilność głównego składnika – retinolu. Serum jest bezzapachowe, aby maksymalnie ograniczyć potencjalne skutki uboczne. Doskonałym uzupełnieniem nocnej rutyny pielęgnacyjnej, jest PURE Krem-maska Nocna regeneracja. Jego skoncentrowane działanie to ratunek dla zmęczonej cery. Zawarty w produkcie olej z malin, żurawiny i pestek pomidorów, pielęgnują skórę, nadając jej miękkość i gładkość. Znane i chętnie wykorzystywane w kosmetologii masło shea odżywia i wspomaga procesy regeneracyjne. Piękna kompozycja zapachowa, złożona m.in. z jaśminu, smoczego owocu i piżma, daje odprężenie i działa aromaterapeutycznie.

W zgodzie z naturą, w zgodzie ze sobą

Seria Pure ma na celu utrzymać młodość i piękno skóry. Dedykowana do różnych typów skóry, również tej problematycznej i kapryśnej, zawiera wiele cennych i aktywnie działających składników. Wyprodukowana została w Polsce, z szacunkiem dla przyrody, nietestowana na zwierzętach. Priorytetem marki jest bowiem tworzenie w zgodzie z naturą oraz ograniczanie negatywnego wpływu produkcji na środowisko.