Zakupy

Dopasowane zakupy online z serwisem Modago.pl

Współczesnym klientom zależy nie tylko na samej możliwości zakupu w internecie. Liczy się to, aby proces poszukiwań był jak najbardziej intuicyjny i krótki.

Czym wyróżnia się serwis internetowy Modago?

 Na takie potrzeby odpowiadają współczesne platformy zakupowe, takie jak modago.pl. Serwis zbiera w jednym miejscu oferty z różnych sklepów odzieżowych. Znajdziemy tu sukienki Ralpha Laurena, Renee czy Born2Be, spodnie Toma Tailora lub marynarki z modnakiecka.pl. Główny podział asortymentu opiera się na trzech działach dla:

  • kobiet,
  • mężczyzn
  • i dzieci.

Do ubrań można dobrać buty i akcesoria – pasek, torebkę, szal, biżuterię, a nawet okulary przeciwsłoneczne. W ten sposób łatwiej jest tworzyć całe stylizacje, inspirując się modą z wybiegów lub stylem gwiazd.

Jak działają zakupy online na Modago.pl?

Serwis działa na zasadzie katalogu, w którym produkty można segregować samodzielnie, dzięki przemyślanym zakładkom i filtrom. Za pomocą jednego kliknięcia można przejrzeć np. wszystkie sukienki w groszki – dostępne zarówno w popularnych sieciówkach, jak i bardziej ekskluzywnych butikach odzieżowych. Rozbudowane i dopasowane do potrzeb użytkownika filtrowanie pozwala na:

  • szybkie znalezienie wybranego fasonu w odpowiednim rozmiarze,
  • wybór koloru, długości, tkaniny, 
  • porównanie cen podobnych modeli różnych marek, 
  • przejrzenie wyprzedaży, nowości i bestsellerów. 

Zakładki są także dostosowane do rodzaju produktu. W przypadku sukienek można wybrać okazję, aby znaleźć odpowiedni strój do pracy, na święta, komunię, studniówkę czy wesele. Spodnie można przefiltrować z uwagi na markę, kolor, materiał czy rodzaj – chinosy, kuloty, jegginsy lub szorty – a także styl – np. casual, miejski, vintage lub sportowy.   

Dla kogo są zakupy na Modago?

Decydując się na serwis modago.pl robimy duży krok w stronę przemyślanych zakupów online. Obszerny wybór topowych marek w jednym miejscu i szereg praktycznych filtrów sprawia, że produkt jest do nas doskonale dopasowany. Takie zakupy trwają o wiele krócej. W ten sposób oszczędzamy to, co w XXI wieku ma największą wartości, czyli czas. 

Serwis skierowany jest do kobiet i mężczyzn, którym zależy na tym, aby dobrze wyglądać, ale nie chcą spędzać długich godzin w galeriach handlowych. Szkoda im także czasu na przeglądanie osobno każdej witryny ulubionej marki. Dużym plusem jest minimalistyczny design Modago – przejrzysty układ ułatwia znalezienie produktu, którego szukamy.   

Na platformie dostępna jest również duża kolekcja odzieży dziecięcej. Jest więc to także miejsce dla rodziców. Dzięki udanym zakupom online, mają więcej czasu na zabawę z dzieckiem lub wspólny spacer.

Rozwiązanie dla osób, którym trudno podjąć decyzję  

Konto na modago.pl pozwala na szybki powrót do ostatnio oglądanych produktów. Ubrania i akcesoria można również dodać do ulubionych za pomocą kliknięcia w czytelną dla wszystkich ikonkę z serduszkiem. Dzięki prostym udogodnieniom, serwis nie powoduje zbędnej presji, aby jak najszybciej sfinalizować transakcję. Zakupy można robić w wolnej chwili, odłożyć na później i wrócić od nich, gdy mamy na to czas.

Użyteczność Modago wynika z dobrego rozpoznania potrzeb kobiet i mężczyzn, robiących  zakupy online. Z raportu Gemius odnośnie rynku e-commerce w 2022 roku wynika, że najczęściej z platform zakupowych korzystają kobiety powyżej 35. roku życia. Są to osoby z wyższym wykształceniem, dojrzałe i zdecydowane, czyli takie, które wiedzą, czego chcą. W zakupach online doceniają:

  • dostępność platformy przez 24 godz. na dobę, 
  • komfort – brak konieczności wychodzenia z domu,
  • czas potrzebny na zastanowienie się.

W serwisach online szukają oszczędności czasu i pieniędzy. Platforma modago.pl trafia w punkt. Oferuje duży wybór modnej odzieży, butów i akcesoriów oraz sprawnie działający system zakładek, suwaków i filtrów. Jest dopasowana do produktu i świadomego, współczesnego użytkownika internetu.