Dom

Poznaj magazyny samoobsługowe i zyskaj dodatkową przestrzeń

Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania swoich rzeczy? Masz dość trzymania roweru, rolek, łyżew czy sprzętu narciarskiego w swoim mieszkaniu, a z uwagi na panujące w komórkach, garażach czy piwnicach warunki, nie chcesz tych miejsc wykorzystywać jako miejsce do magazynowania? I słusznie. Wysoka wilgotność i chłód mogą wpłynąć na pogorszenie kondycji przechowywanych przedmiotów, co może wiązać się ze znacznymi kosztami naprawy lub wymiany rzeczy na nowe dużo wcześniej niż byłoby to konieczne przy właściwym przechowywaniu. Co zatem zrobić, aby nie trzymać rzeczy sezonowych w mieszkaniu, ale również nie narażać ich na działanie nieodpowiednich warunków? Rozwiązaniem jest Less Mess Storage i wynajem magazynów samoobsługowych.

Magazyny self storage jako doskonała komórka lokatorska i nie tylko – kiedy jeszcze znajdą zastosowanie?

Magazyny do wynajęcia to również idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni w czasie remontu czy przeprowadzki. Umowę z Less Mess Storage można podpisać już nawet na tydzień, dzięki czemu jest to świetny wybór zarówno dla osób, które potrzebują powierzchni magazynowej na krótki, jak i na długi okres czasu.

Magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

Less Mess Storage można znaleźć w kilku miastach w Polsce – między innymi we Wrocławiu, gdzie znajdują się dwa oddziały firmy – jeden przy ulicy Pełczyńskiej 19, drugi przy ulicy Czekoladowej 89. Magazyn samoobsługowy we Wrocławiu przy ulicy Czekoladowej jest jednym z największych self storage w Polsce. Jest on zlokalizowany w pobliżu centrum handlowego bezpośrednio przy zjeździe z autostrady, dzięki czemu bez trudu można dojechać do niego o każdej godzinie, również w godzinach szczytu. Biuro oddziału otwarte jest od poniedziałku do soboty, a wynajęty magazyn dostępny jest do dyspozycji Klienta całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Aby dowiedzieć się więcej na temat magazynów na wynajem zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://www.lessmess.storage/wroclaw-czekoladowa/.

To co istotne i warte podkreślenia – Less Mess Storage nie jest tradycyjną firmą magazynową oferującą hale magazynowe, tylko oddzielnie zamykane, chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa pomieszczenia, w których stale panują optymalne warunki do przechowywania. Dostępne są różne rozmiary magazynów na wynajem. Możesz wybrać metraż pomieszczenia, który będzie dla Ciebie optymalny. Jeżeli nie wiesz jakiej wielkości schowek magazynowy będzie odpowiedni dla Ciebie, możesz poprosić pracownika Less Mess Storage o pomoc. Doradzi Ci on rozmiar pomieszczenia magazynowego.

Magazyn na wynajem – ile kosztuje wynajem powierzchni magazynowej? 

Aby dowiedzieć się jaki jest dokładny koszt wynajmu – wybierz lokalizację obiektu na stronie Less Mess Storage, a następnie długość najmu oraz wielkość pomieszczenia. Magazyn możesz wynająć w trzech standardach – to Ty wybierasz, czy chcesz zdecydować się na opcję budget, standard czy premium.