Kursy

Gdzie znaleźć ciekawe lekcje angielskiego dla dzieci w Warszawie na Woli?

W obecnych czasach znajomość języka angielskiego daje duże możliwości, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne, np. podróżowanie, jak i pracę. Jest to najpopularniejszy język, którym posługuje się większość firm i korporacji. Jeśli posługujesz się płynnie angielskim w mowie i piśmie, to masz szansę wspiąć się wysoko po szczeblach kariery. Angielski otwiera Cię również na świat, daje okazję na poznanie kultury innych krajów, zawarcia międzynarodowych znajomości.

Powszechnie wiadomo, że im wcześniej zaczynamy naukę języka obcego, tym szybciej i łatwiej go przyswajamy. Im jesteśmy starsi, tym niestety trudniej nauczyć się nowych słów, pojęć i gramatyki. Dlatego warto zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia z angielskiego, aby dać mu solidne fundamenty do późniejszego rozwoju i otworzyć drzwi do kariery. Na rynku dostępny jest duży wybór kursów oraz indywidualnych nauczycieli. Jakie lekcje wybrać, aby przyniosły efekty i jednocześnie rozbudziły w dziecku ciekawość świata? Jaka szkoła językowa na warszawskiej Woli ma ciekawą ofertę? 

Angielski dla dzieci na warszawskiej Woli w szkole językowej Early Stage

Szkoła językowa Early Stage wyróżnia się spośród innych ofert. Ich autorska metoda nauczania jest efektem wieloletniego doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży. Opiera się na podejściu growth-mindet, który traktuje uczenie się jako proces, patrzy rozwojowo na możliwości ludzkiego mózgu. Uczniowie, którzy biorą udział w zajęciach, nie boją się podejmować ryzyka i sami chcą się dalej rozwijać. Wiedzą, że jeden błąd nie skreśla dotychczasowych osiągnięć, a jest jedynie kolejnym etapem na drodze do wyznaczonego sobie celu. Early Stage może pochwalić się wysoką zdawalnością swoich kursantów na państwowych egzaminach oraz brytyjskich egzaminach Cambridge. Już w wieku 17-18 lat uczniowie są niezależni językowo i płynnie posługują się angielskim w mowie i piśmie. 

Dlaczego warto wybrać angielski dla dzieci na warszawskiej Woli w Early Stage? Podczas zajęć lektorzy wykorzystują dwanaście sprawdzonych supermocy, takich jak: rym, muzyka, ruch, relacje, współpraca, komunikacja, humor, kreatywność, krytyczne myślenie, autonomia, spiralność i autorskie materiały. Te supermoce pomagają uczniom w przyswajaniu nowych pojęć oraz utrwalaniu wcześniej zdobytych umiejętności, rozbudzają w nich ciekawość świata i języka, uczą samodzielnego tworzenia hipotez i weryfikowania ich. W Early Stage stawiają nacisk na students talking time, czyli ćwiczenia, podczas których to uczniowie mówią więcej niż nauczyciele. Lektorzy zawsze dają kursantom czas na zastanowienie się i sformułowanie odpowiedzi, gdyż jest to najlepszy sposób na naukę i zapamiętanie nowych zwrotów. 

W Early Stage sposób nauczania dobierany jest do wieku oraz poziomu grupy. Autorskie materiały również rosną wraz ze stopniem zaawansowania i możliwościami ucznia. Lektorzy są elastyczni, obserwują grupę i reakcje uczniów, aby jak najlepiej dopasować treści i wspomóc rozwój dzieci. Przykładowo maluchy, które mają problem z wysiedzeniem podczas godzinnej lekcji, uczą się także poprzez ćwiczenia ruchowe, np. taniec, kalambury. Starsi kursanci mają więcej pracy w grupach i samodzielnego myślenia, które rozwija w nich krytyczne myślenie, uczy wyszukiwania informacji. 

Filie Early Stage znajdują się w kilku punktach na Woli. W szkole podstawowej nr 225, 317 i 288 oraz w lokalu przy ulicy Ciołka 35. Za lekcje odpowiada zgrany, zaangażowany i doświadczony zespół, który tworzy pozytywną, bezpieczną atmosferę i świetnie przekazuje swoją wiedzę, wspierając rozwój uczniów oraz nabywanie przez nich kompetencji językowych i umiejętności niezbędnych do życia w XXI wieku.